Aktualności

Dnia 21 maja 2019 r. uczniowie klas I-III naszej szkoły przygotowani przez swoich wychowawców wzięli udział pod opieką n.lki p. Elżbiety Grześkowiak i rodziców, którzy dzieci zawieźli w VII Gminnym Konkursie Pięknego Czytania, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa w Rusku.

Zadaniem uczestników konkursu było przeczytanie fragmentu prozy przygotowanego przez komisję konkursową. Jury przyznało, że poziom był niezwykle wysoki i wyrównany, a wyłonienie Mistrzów w poszczególnych klasach było niezwykle trudne....

 Naszą szkołę reprezentowali w poszczególnych kategoriach wiekowych:

 - klasa I NATALIA NOWAK

- klasa IIa ZUZANNA MIKOŁAJCZAK

-klasa II b OTYLIA FABISIAK

- klasa III FILIP KRZYŻAŃSKI

Tytuł Mistrza Pięknego Czytania w kategorii klas I zdobyła NATALIA NOWAK, w kategorii klas II ZUZANNA MIKOŁAJCZAK, a FILIPOWI KRZYŻAŃSKIEMU zabrakło pół pkt. do tego tytułu.

Zwycięzcom i laureatom z naszej szkoły serdecznie gratulujemy…