Aktualności

 Jesiennym kolorem, który dominował w środę 30 października w naszej szkole był kolor pomarańczowy. Na wesołą zabawę uczniów naszej szkoły zaprosiła DYNIA. Wiele wydarzeń, które miały miejsce w tym dniu były zabarwione na pomarańczowo: stroje dzieci, nauczycieli, wystrój korytarzy i sal lekcyjnych. Pomarańczowe były owoce, warzywa, przedmioty, rzeczy oraz rekwizyty do zabaw. Uczniowie klas I – III wykonywali pracę plastyczną - papierową dynię według wzoru dowolną techniką. Dzieci z klasy I jadły pestki dyni oraz pastę z dyni i papryki. Dodatkowo na lekcji obejrzały film ,,D-jak dynia- co można z niej zrobić?''

Rozstrzygnięto konkurs na największą ilość pomarańczowych rzeczy w swojej klasie. Tego dnia wyróżniła się klasa: II. Zwycięzcy otrzymają słodki upominek, który ufundowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Jaraczewie. Zapraszamy na następny kolorowy dzień. Nagrody i dobra zabawa gwarantowane.

Koordynatorami „Dnia dyni” był Samorząd Uczniowski wraz z panią Sylwią Dyderską.