Aktualności

Informujemy, że na przełomie listopada i grudnia Szkoła Podstawowa w Jaraczewie bierze udział w XX edycji Góry Grosza, akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Wszystkich uczniów Naszej Szkoły SERDECZNIE ZACHĘCAMY do wzięcia udziału.

Przekazane grosze to realna pomoc dla tysiąca dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu oraz wsparcie dla ich rodzin. Wiemy, że rodzina jest ważna dla każdego, jest ostoją i fundamentem na lata. Dlatego pomagajmy dzieciom, które zostały rozłączone z rodzinami i tym, które są taką rozłąką zagrożone.

Od dnia 25.11.2019 do dnia 19.12.2019 trwa akcja w naszej szkole. Monety, banknoty będą zbierane przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego każdego ranka od 750 do 800 przed wejściem do szkoły od strony boiska szkolnego i domu nauczyciela.

Koordynatorem akcji jest Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem panią Sylwią Dyderską.