Aktualności

PO RAZ PIERWSZY W NASZEJ SZKOLE OBCHODZILIŚMY ŚWIATOWY DZIEŃ UŚMIECHU.

W tym roku święto to przypadło na 6 dzień października.

PRZYPOMNIJMY !!! Święto to istnieje w kalendarzu już od 1999 roku w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku.

W tym dniu ogłoszono nowinę dla uczniów naszej szkoły. Każdy uczeń, który wzbogaci swój strój o samoprzylepne „smiley face" (wesoła, śmieszna buźka) nie był pytany bez zapowiedzi. Ogłoszono również konkurs na śmieszną kartkę z dowcipem. Oto laureaci konkursu:

1.         Samuel Dziergaczow

2.         Kinga Kubicka

3.         Amelia Piotrowska

Koordynatorami Światowego Dnia Uśmiechu byli SU I-VII i SU oddziałów gimnazjalnych wraz z opiekunami: S. Dyderska, M. Frankowska, I. Niewrzędowska.