Aktualności

HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

 16 listopada 2017 roku obchodziliśmy w Naszej Szkole Międzynarodowy Dzień Tolerancji. „TOLERANCJA TO SZACUNEK DLA WOLNOŚCI INNYCH LUDZI, ICH MYŚLI I OPINII ORAZ SPOSOBU ŻYCIA”. Zgodnie z intencjami UNESCO, był to czas refleksji nad naszymi postawami wobec innych. Tolerancja to jedna z podstawowych cech społeczeństw demokratycznych. Po łacinie oznacza zrozumienie dla odmienności czy poszanowanie cudzych poglądów.

 21 listopada 2017 roku obchodziliśmy dzień pełen uśmiechów, dobrych uczynków i pozytywnych emocji, czyli „ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ”

 W dniu 17 listopada 2017 roku został ogłoszony przez SU konkurs na życzliwe pozdrowienia i życzenia „ŻYCZLIWOŚĆ JEST PRAGNIENIEM SZCZĘŚCIA DRUGICH”
Uczniowie Naszej Szkoły zostali poproszeni o przygotowanie kartek z życzliwym pozdrowieniem, podziękowaniem. AUTORZY NAJCIEKAWSZYCH POZDROWIEŃ ZOSTALI NAGRODZENI:

I miejsce – Hanna Oblizajek

II miejsce – Karol Sobocki

III miejsce – Martyna Mikołajczak

Kartki zostały wyeksponowane na drzewku życzliwości i pozdrowień w Naszej Szkole.
Dnia 21 listopada 2017 SU utworzył łańcuch tolerancji i życzliwości z karteczek, na których były umieszczone imiona wszystkich uczniów Naszej Szkoły.

  

Koordynatorami akcji był SU I – VII i SU oddziałów gimnazjalnych wraz z opiekunami p.S. Dyderską, p. M. Frankowską, p.I. Niewrzędowską.